Pasaulio pabaiga 2012

balandžio 8th, 2011 Categories: Aktualu

Pasaulio pabaiga, pranašystės

Plačiai paplitusi visame pasaulyje prognozė, pranašystė, kad 2012 m. bus PASAULIO PABAIGA. Paskirstytojo serijos knygose, televizijos, interneto ataskaitas idėja. Ji grindžiama Mezoamerikos kalendorius apskaičiuoti ilgalaikę pabaiga: nuo metų 5125 laikotarpį, kuris vyks 2012 m. gruodis 21 Taip pat aplinkotyrininkų klimatologas ir įspėjimai apie artėjančią masinis rūšių nykimo ir klimato kaitos ir įvairių kitų senovės darbų pabaigos, pranašystės, brėžiniai, ir tikisi, kad pasaulio pabaiga.

Tačiau Meksikos nacionalinio autonominio universiteto archeologas Guillermo Bernal pažymi, kad dokumentai buvo rasta skirtingose ​​majų radimvietėse, kiek didesnė už 2012 metų data – pavyzdžiui, vienas įrašas apie metus.

Pabaiga Pasaulio prognozuojama daug kartų per visą istoriją, dėl religinių pranašystės ir astronominiai įvykiai kaip kometas, Saulės užtemimai ar kalendoriaus tūkstantmečių išvaizda pagrindas.

 

Mezoamerikos kalendorius

Pasaulio iš pamokslininkų pabaigoje pasakyti, kad senovės majų astronomai žinojo apie būsimą retųjų žemių, saulės ir Paukščių Tako centrinė linija 2012 m. žiemos saulėgrįžos metu paradas. Šis išsilygiavimas susijusios su lygiadienių precesija ir perkėlimas iš vieno pasaulio į kitą.

Tuo tarpu majanistai nesutinka su tokia tų kalendorinių aiškinimas. Jie teigia, kad 2012 m. gruodis 21 tiesiog žymi dabartinį baktune ir kalendoriaus perėjimą į 13.0.0.0.0 pabaigos. baktune kaip automobilis pasiekė persiverčia hodometro apriboti iki nulio. Schele ir Freidel Majanistai teigia, kad “New Age įsitikinimus ir iškraipo klaidingas aiškinimas senovės majų kultūrą.

Nibiru

Kita populiari teorija yra tai, kad 2012 – pasaulio pabaiga, žemėje arba jo sukimosi atsitrenkusi sustabdysianti Planeta X, taip pat žinomas kaip Nibiru. Prognozuojama, kad suma iki 20 kartų didesnis už Jupiterį ir jo metu eina tiesiai link Žemės. Šios teorijos buvo astronomų hipotezė apie Neptūno orbitos kūrimas nežinoma planeta skrieti. Zecharia Sitchin teorija platintojų, Nancy Leider.

Ši teorija yra visiškai atmesta astronomų, pavyzdžiui, didžiulis dangaus kūnas matomas plika akimi, ir sukelia aštrių pokyčių planetų orbitas.

Kiti lankytojai ieškojo:

  • oru prognoze ziemai
  • orai 2012
  • oru prognoze ziemai 2012
  • 2012 ziemos prognozes
  • orų prognozė 2012 žiemai

Komentarai

comments

Powered by Facebook Comments

Tags:
No comments yet.
You must be logged in to post a comment.